| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 26.184 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 569+ | € 0,1300 |
| 1000+ | € 0,1224 |
| 2500+ | € 0,1113 |
| 5000+ | € 0,1062 |
| 10000+ | € 0,0936 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 7.66x1.78 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 7.66x1.78 - VMQ - MVQ - Siliconen - 60 Shore A - Red - ORS209825 is 60 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -60˚C ºC tot 210 ºC. O-rings 470789 zijn aangeduid als 209825 en hebben een DIN 3771-maat van 7.66x1.78. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 26184 Stuks |
| Artikelnummer | 209825 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 60 Shore A |
| Kleur | Red |
| Afmetingen | 7.66x1.78 |
| Compound Nummer | 136019002 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 7.66 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 7.66x1.78 |
| SMS 1586 Maat | 7.66 x 1.78 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Extra omschrijving | O-ring 7.66x1.78 VMQ - MVQ - Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 7.66x1.78 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 14 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,35 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 210 ºC |
| Temperatuur Min | -60˚C ºC |
| Treksterkte | 6,8 MPa |
| Ultimale Rek | 275 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 26.184 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 569+ | € 0,1300 |
| 1000+ | € 0,1224 |
| 2500+ | € 0,1113 |
| 5000+ | € 0,1062 |
| 10000+ | € 0,0936 |