| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 21.898 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 432+ | € 0,1800 |
| 500+ | € 0,1602 |
| 1000+ | € 0,1488 |
| 2500+ | € 0,1371 |
| 5000+ | € 0,1263 |
| 10000+ | € 0,1182 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 8.5x1 mm en is Green van kleur. De hardheid van deze O-ring 8.5x1 - HNBR - 70 Shore A - Groen - ORS198123 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated nitrile rubber en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7098 ºC tot 7098 ºC. O-rings 1227765 zijn aangeduid als 198123 en hebben een DIN 3771-maat van 8.5x1. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 21898 Stuks |
| Artikelnummer | 198123 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Green |
| Afmetingen | 8.5x1 |
| Compound Nummer | 187019002 |
| CS (Snoer dikte) | 1 mm |
| ID (Binnendiameter) | 8.5 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 8.5x1 |
| SMS 1586 Maat | 8.5 x 1 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 8.5x1 HNBR |
| Omschrijving-2 | =CONCATENATE(AV44," ",AI44," ",V44) |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 22 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,27 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7098 ºC |
| Temperatuur Min | 7098 ºC |
| Treksterkte | 17,7 MPa |
| Ultimale Rek | 263 % |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 21.898 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 432+ | € 0,1800 |
| 500+ | € 0,1602 |
| 1000+ | € 0,1488 |
| 2500+ | € 0,1371 |
| 5000+ | € 0,1263 |
| 10000+ | € 0,1182 |