check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
Siliconen O-ring - 70 Shore A - FDA - EC1935/2004
Half o-ring
Resultaten filteren
close
ID (Binnendiameter) info
mm
mm
AS568 Maat info
close
Meer weergeven
Voorraad
Meer weergeven
CS (Snoer dikte) info
Kleur
Keurmerk
Product
Specificaties
Afmetingen
in mm
O-ring Code
Materiaal
Hardheid
Kleur
Keurmerk
Voorraad
Prijs
391x3 391 mm x 3 mm
Silicone - VMQ - MVQ
70
Red
FDA - EC1935/2004 geen
399x3 399 mm x 3 mm
Silicone - VMQ - MVQ
70
Red
FDA - EC1935/2004 geen
401x3 401 mm x 3 mm
FDA - EC1935/2004 geen
18.5x3.5 18.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
847
50.5x3.5 50.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
35746
37.5x3.5 37.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
47599
53.5x3.5 53.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
350
56.5x3.5 56.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
362
88.5x3.5 88.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
78
91.5x3.5 91.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
104.5x3.5 104.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
881
107.5x3.5 107.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
110.5x3.5 110.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
40
120.5x3.5 120.5 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
871
279x3.5 279 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
41
329x3.5 329 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
125
455x3.5 455 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
88
456x3.5 456 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
88
457x3.5 457 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
16.1x3.5 16.1 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
18.6x3.53 18.6 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
847
42.8x3.53 42.8 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
164.5x3.53 164.5 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
308
18x3.55 18 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
19x3.55 19 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
56x3.55 56 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
58x3.55 58 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
90x3.55 90 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
616
100x3.55 100 mm x 3.55 mm
FDA - EC1935/2004 geen
707
200x3.55 200 mm x 3.55 mm