check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
ID (Binnendiameter) 34.6 mm
CS (Snoer dikte) 1.78 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Artikelnummer ORS211789
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Prijs per stuk
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
Ontvang een offerte en levertijd
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Aantal Per stuk
Beschrijving
Artikelnummer 211789
Algemene Specificaties
Hardheid info 75
KeurmerkGeneral Purpose (>270°C)
Afmetingen info 34.6x1.78
Compound NummerF758Z94
CS (Snoer dikte) info 1.78 mm
ID (Binnendiameter) info 34.6 mm
Type DichtingO-ring
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM - FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 34.6x1.78 FFKM – FFPM | F758Z94 | General Purpose (>270°C)
Omschrijving-2O-ring FFKM - FFPM 34.6x1.78
Technische Specificaties
Compressieset info 18,5 %
Soortelijk Gewicht info 1,98 (±0,03) g/cm3
Temperatuur Max info 270 ºC
Temperatuur Min info -25 ºC
Treksterkte info 18 MPa
Ultimale Rek info 145 %