| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 35+ | € 0,1700 |
| 100+ | € 0,1728 |
| 250+ | € 0,1617 |
| 500+ | € 0,1461 |
| 1000+ | € 0,1386 |
| 2500+ | € 0,1239 |
| 5000+ | € 0,1170 |
| 10000+ | € 0,1095 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring - 7.65x2.65 - EPDM - 70 Shore A - Zwart - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - NSF61 - ORS199958 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Ethylene propylene diene monomer en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 150 ºC. O-rings 1324163 zijn aangeduid als 199958 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Artikelnummer | 199958 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 |
| Afmetingen | 7.65x2.65 |
| CS (Snoer dikte) | 2.65 mm |
| ID (Binnendiameter) | 7.65 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring 7.65x2.65 EPDM |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM - Peroxide 9.98x2.48 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Treksterkte | 12.5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 35+ | € 0,1700 |
| 100+ | € 0,1728 |
| 250+ | € 0,1617 |
| 500+ | € 0,1461 |
| 1000+ | € 0,1386 |
| 2500+ | € 0,1239 |
| 5000+ | € 0,1170 |
| 10000+ | € 0,1095 |