| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.054 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 8.145 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 155+ | € 0,0800 |
| 500+ | € 0,0789 |
| 1000+ | € 0,0732 |
| 2500+ | € 0,0669 |
| 5000+ | € 0,0633 |
| 10000+ | € 0,0558 |
Deze VMQ O-ring heeft een diameter van mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 2.84x2.62 - VMQ - FDA - EC1935/2004 - 70 Shore A - Red - ORS229914 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber en deze worden meestal geproduceerd door 7137. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7137 ºC tot 7137 ºC. O-rings 72737 zijn aangeduid als 229914 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated nitrile rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 10199 Stuks |
| Artikelnummer | 229914 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | VMQ |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 |
| Afmetingen | 2.84x2.62 |
| CS (Snoer dikte) | 2.62 mm |
| ID (Binnendiameter) | 2.84 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 104 |
| BS1806 Maat | BS1806 104 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Merknamen | 7137 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 7137 % |
| Soortelijk Gewicht | 7137 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7137 ºC |
| Temperatuur Min | 7137 ºC |
| Treksterkte | 7137 MPa |
| Ultimale Rek | 7137 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.054 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 8.145 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 155+ | € 0,0800 |
| 500+ | € 0,0789 |
| 1000+ | € 0,0732 |
| 2500+ | € 0,0669 |
| 5000+ | € 0,0633 |
| 10000+ | € 0,0558 |