| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 278+ | € 0,2700 |
| 500+ | € 0,2571 |
| 1000+ | € 0,2286 |
| 2500+ | € 0,2151 |
| 5000+ | € 0,2046 |
| 10000+ | € 0,1761 |
Deze NBR - Nitrile O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 58x2.62 - NBR - 80 Shore A - Zwart - ORS215895 is 80. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber en deze worden meestal geproduceerd door 7116. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7116 ºC tot 7116 ºC. O-rings 539438 zijn aangeduid als 215895 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated nitrile rubber.
| Artikelnummer | 215895 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | NBR - Nitrile |
| Hardheid | 80 |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 58x2.62 |
| CS (Snoer dikte) | 2.62 mm |
| ID (Binnendiameter) | 58 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Merknamen | 7116 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 7116 % |
| Soortelijk Gewicht | 7116 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7116 ºC |
| Temperatuur Min | 7116 ºC |
| Treksterkte | 7116 MPa |
| Ultimale Rek | 7116 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring NBR | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 278+ | € 0,2700 |
| 500+ | € 0,2571 |
| 1000+ | € 0,2286 |
| 2500+ | € 0,2151 |
| 5000+ | € 0,2046 |
| 10000+ | € 0,1761 |